Працюємо на перемогу! Все буде Україна!

Rehau Euro Design 70: сучасність і елегантність. Оберіть найкраще для свого дому

Профільна система Rehau Euro Design 70 поєднала в собі високоякісний матеріал, досконалий рівень виробництва та оптимальне співвідношення ціни та якості. Саме тому вікна з профілю Rehau Euro Design 70 подарують ще більше світла і тепла Вам та Вашій оселі.

Ви інвестуєте у власну домівку та очікуєте, що навіть найменші деталі відповідатимуть Вашим побажанням? Завдяки високим показникам тепло- та звукоізоляції вікна з профільної системи Rehau Eurоn Design 70 забезпечують тривале відчуття комфорту і затишку.

До того ж – вони задовольняють індивідуальні вимоги до дизайну та довершують інтер’єр Вашої оселі. Система Rehau Eurо Design 70 пасує для виготовлення вікон та балконних дверей в опалювальних приміщеннях та ефективна для будівель з низькими енерговитратами.

Rehau Euro Design 70: технічні характеристики

rehau euro design 70 profil

Гладка поверхня

Система водовідводу - скошений фальц

Глибина камери армування 35мм

Максимальна товщіна склопакета 40мм

Кількість камер - 5

Два контури ущільнення притвору

Конструктивна глибина 70мм

Конструктивна глибина: 70 мм
Кількість камер: 5 камер
Максимальна товщина склопакета: до 40 мм
Висота пакета профілів: стандарт=116 мм, звужена=110 мм
Коефіцієнт теплопровідності: U=1.3 Вт/м2 — 1.2 Вт/м2К
Коефіцієнт опору теплопередачі: Rf=0.77-0.80 м2/Вт
Звукоізоляція: Rw,P=43 Дб
Безпека від злому: до класу 2, (ENV1627)
Повітропроникність: клас 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність: до класу 9А згідно з EN 12208
Ущільнення: EPDM / 2 контури
Колір профілю: білий, кольоровий/білий
Збільшений рівень звуко- та теплоізоляції за рахунок збільшеної монтажної ширини та збільшеній кількості внутрішніх камер
Рекомендовано для термомодернізації старих житлових будинків, а також є оптимальним вибором як для об’єктного так і для приватного будівництва
Значно зменшує тепловтрати в житловому приміщенні

Rehau Euro Design 70: заощаджуйте на опаленні та кондиціюванні

Cистема Rehau Euro Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термо- модернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для засклення житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з монтажною глибиною від 70 мм та 5-камерною будовою.

П’ять повітряних камер виконують функцію ізолюючого бар’єру між температурою зовні та в приміщенні, завдяки чому Rehau Euro Design 70 забезпечує оптимальний рівень теплоізоляції та дозволяє зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже – заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні. 

Вікно з профільної системи Rehau Euro Design 70 з 2-камерним склопакетом, заповненим інертним газом, зі склом з енергозберігаючим напиленням та фурнітурою з декількома режимами провітрювання забезпечує коефіцієнт опору теплопередачі до 0,8 м2К/Вт

Rehau Euro Design 70 - переваги профільної системи:

Якісна віконна система від всесвітньо відомого виробника
Ефективне зниження енерговитрат і заощадження на опаленні та кондиціюванні
Високий рівень звукоізоляції та зламобезпеки
Широкий вибір кольорів
Оптимально підходить для об’єктного та приватного будівництв
Застосовується для виготовлення вікон, балконних та розсувних дверей

Гарантовано правильне рішення!

rehau divchina bilya vikna
rehau divchina vikno stvorene dlya mene

Rehau Euro Design 70 - екологічна відповідальність

Торгову марку Rehau вирізняють думки про наступні покоління та сімейні цінності, про якість своїх продуктів і рішень.
Концерн Rehau оцінює свою діяльність не лише економічними,
а й екологічними та соціальними показниками.

Протягом вже майже 60 років Rehau розробляє та виготовляє профільні системи для вікон, фасадів, дверей. Грунтуючись на засадах інноваційного мислення та незмінно високих вимог до якості, Rehau використовує цінний практичний досвід з усіх галузей діяльності концерну. Така взаємодія та тісне партнерство з найкращими підприємствами — виробниками – Авторизованими Партнерами Rehau – зробили концерн провідним постачальником рішень для віконної індустрії.

Концерн Rehau оцінює використання матеріалів та енергії протягом повного життєвого циклу продукту. Дотримуючись концепції повторного використання сировини, концерн Rehau переробляємо старі вікна, а отриману сировину застосовує у виробництві без втрати якості. Таким чином, за рахунок зменшення енерговитрат у виробничому процесі, зменшується споживання ресурсів. Це – найкращий спосіб зберегти довкілля.

Цей знак якості означає якість Rehau

Відмінний дизайн і найвища якість — переваги торгової марки Rehau

Перетворіть свій дім з вікнами Rehau від компанії «Вінтера вікна» - якість, комфорт та елегантність разом!

Лише найкраще для вашого дому! Оберіть вікна Rehau Euro Design 70 від компанії «Вінтера вікна» та отримайте неперевершений досвід комфорту, ефективності та естетики. Якщо ви шукаєте ідеальні вікна, здатні забезпечити затишок і зберегти тепло у вашому житлі, не шукайте далі.

З нами ви отримуєте більше, ніж просто якість вікон. Ми забезпечуємо повний спектр послуг, починаючи від консультацій з вибору індивідуального дизайну і закінчуючи професійним монтажем. Наша команда експертів допоможе вам вибрати оптимальні рішення для вашого житла, враховуючи ваші потреби і бюджет.

Вікна Rehau Euro Design 70 відзначаються надзвичайною міцністю, довговічністю та надійністю. Їхні властивості включають високу теплоізоляцію, що дозволить вам економити на опаленні, а також відмінну звукоізоляцію, що забезпечить вам спокій у будь-який час дня. Комфорт і енергоефективність — ось що робить Rehau Euro Design 70 вікна вибором номер один для вашого дому.

Завдяки сучасному дизайну і великому вибору кольорів, ви зможете підібрати вікна, що ідеально впишуться у будь-який стиль вашого життя. Ваш дім стане не лише більш комфортним, але й здатним прикрасити будь-який вуличний пейзаж.

Покладіться на наш досвід і професіоналізм. Зробіть вибір упевнено та з задоволенням. Вікна Rehau Euro Design 70 від «Вінтера вікна» — це гарантія якості, комфорту і надійності. Не відкладайте зручність на завтра, замовте вікна прямо зараз та насолоджуйтесь кращим у вашому домі!

REHAU - ВІКНА ТА ДВЕРІ ДЛЯ СУЧАСНОГО ЖИТТЯ