Працюємо на перемогу! Все буде Україна!

Вікна в розстрочку від Монобанк

Що робити якщо Ви плануєте замінити старі дерев’яні вікна на нові, сучасні, якісні і зручні металопластикові вікна Rehau, але накопичити достатню суму грошей немає можливості? Не поспішайте засмучуватися і відкладати довгоочікуваниу покупку пластикових вікон Рехау на потім.

Компанія Вінтера вікна пропонує своїм клієнтам скористатися послугою Вікна в розстрочку Монобанк, що дозволяє придбати металопластикові вікна в розстрочку на 3 платежі без будь-яких додаткових відсотків, комісій та платежів. Процедура оформлення вікон в розстрочку займе у Вас не більше кількох хвилин. Так що вже зараз сміливо замовляйте нові пластикові вікна, двері чи балкони Рехау, розрахуватися за які Ви зможете протягом декількох наступних місяців.

Покупка вікон Rehau  p послугою Вікна в розстрочку Монобанк доступна власникам карток Монобанк.

mono black card

Зробіть 4 простих кроки щоб отримати вікна в розстрочку від Монобанк

1

Безкоштовно отримайте Чорну картку від  Монобанк

2

Дізнайтесь свій ліміт по карті на покупку частинами

3

Визначтеся з конфігурацією та вартістю замовлення

4

Отримайте покупку частинами від Монобанк

Як отримати вікна в розстрочку від Монобанк

Умови послуги вікна в розстрочку Монобанк:
Мінімальна сума кредиту – 1000 грн.
Максимальна сума кредиту – 200000 грн.
Мінімальний строк розстрочки – 2 місяці.
Максимальний строк розстрочки – 24 місяці.

Вікна в розстрочку Монобанк.
Приклад безкоштовної розстрочки на 3 платежі:
Наприклад, вартість замовлення – 4500.00 грн.
В момент оформлення розстрочки з картки Монобанк буде списано – 1500.00 грн.
Через місяць буде списано – 1500.00 грн.
Ще через місяць буде списано – 1500.00 грн.
Всього з картки Монобанк буде списано 3 платежі на загальну суму 4500.00 грн.

Як бачите, розстрочка для вас буде безкоштовною.
Для оформлення розстрочки не обов’язково відвідувати наш офіс.
Оформити безкоштовну розстрочку можна дистанційно.

Більш детальну інформацію про вікна в розстрочку Монобанк можна отримати:
на сайті Монобанк www.monobank.ua
по телефону гарячої лінії Монобанк 0-800-205-205
звернувшись до менеджера компанії Вінтера вікна.

Переваги послуги вікна в розстрочку від Монобанк

Проекти з благоустрою будинку можуть бути дорогими, але купівля вікон REHAU з послугою вікна в розстрочку Монобанк в компанії Вінтера вікна може зробити процес більш керованим і доступним. Ось деякі з переваг вибору цього способу оплати.

Доступність

Завдяки можливості платити за вікна REHAU в розстрочку, ви можете розподілити витрати на певний період часу, що спрощує складання бюджету для цього проекту з благоустрою будинку. Використовуючи послугу вікна в розстрочку Монобанк, ви можете оплачувати свої вікна у спосіб, що відповідає вашим фінансам, допомагаючи мінімізувати вплив на ваш щомісячний бюджет.

Зручний спосіб оплати

Послуга вікна в розстрочку Монобанк пропонує гнучкі способи оплати, у тому числі можливість самостійно вибирати дати оплати та здійснювати платежі онлайн. Це дозволяє легко керувати вашими платежами та відстежувати, що ви повинні. Ви також можете зробити додаткові платежі або погасити залишок достроково без будь-яких додаткових комісій.

Жодних прихованих виплат

Купуючи вікна REHAU з послугою вікна в розстрочку Монобанк в компаніʼ Вінтера вікна, ви можете бути впевнені у відсутності прихованих витрат та комісії. Ви точно знатимете, скільки і коли вам потрібно заплатити, що дасть вам душевний спокій і допоможе більш ефективно планувати бюджет.

Високоякісні вікна

REHAU – провідний бренд віконної промисловості, відомий своїми високоякісними вікнами, що відрізняються довговічністю, енергоефективністю та стилем. Купуючи вікна REHAU з послугою вікна в розстрочку Монобанк в компанії Вінтера вікна, ви можете бути впевнені, що купуєте найкращий продукт, який прослужить довгі роки.

Кваліфікований монтаж

Компанія Вінтера вікна – це команда спеціалістів із встановлення вікон REHAU. Наші досвідчені фахівці подбають про те, щоб ваші нові вікна були встановлені відповідно до найвищих стандартів, забезпечуючи вам найкращі експлуатаційні характеристики та захист від негоди.

Гарантія

На вікна REHAU поширюється комплексна гарантія, що покриває продукт від будь-яких виробничих дефектів та забезпечує захист ваших інвестицій. З додатковим спокоєм при покупці в компанії Вінтера вікна, ви можете бути впевнені, що отримуєте найкращі продукти та послуги.

Підвищена цінність житла

Встановлення вікон REHAU у вашому будинку може не тільки підвищити ваш комфорт та енергоефективність, а й збільшити вартість вашої власності. Ці високоякісні вікна обов’язково справлять враження на потенційних покупців та підвищать загальну вартість вашого будинку.

Доступно та зручно

На закінчення, покупка вікон REHAU з послугою вікна в розстрочку Монобанк від компанії Вінтера вікна – це доступний, зручний і надійний варіант для домовласників, які бажають оновити свої вікна. Завдяки гнучким варіантам оплати, кваліфікованому монтажу та високоякісним продуктам ви можете бути впевнені, що робите розумні інвестиції у свій будинок.

То навіщо чекати? Зв’яжіться з компанією Вінтера вікна сьогодні, щоб дізнатися більше про наші вікна REHAU і про те, як ви можете почати користуватися всіма перевагами, які вони можуть запропонувати.